Siedziba Zarządu

RR CUSTOMS
ul. Ściegiennego 274
25-116 Kielce

(+48) 508 144 377
office@rrcustoms.com

NIP: 959-198-28-66
Regon 366382357

Godziny otwarcia:

 Pon-Pt
Sob
Niedziela
 8-18
nieczynne
nieczynne
31_RRC_kosmetyki samochodowe_rrcustoms Rafał Mierzwa
PREZES ZARZĄDU
20_RRC_kosmetyki samochodowe_rrcustoms Karol Janus
DYREKTOR OPERACYJNY
kjanus@rrcustoms.com
rrcustoms_41 Magdalena Detka
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA (DETAL)
mdetka@rrcustoms.com
(+48) 508 144 377
22_RRC_kosmetyki samochodowe_rrcustoms Karolina Dusza
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA (DETAL)
office@rrcustoms.com
(+48) 507 141 767
rrcustoms_40_RRC_kosmetyki samochodowe Dawid Kundera
OPIEKUN KLIENTA HURTOWEGO (HURT)
dkundera@rrcustoms.com
(+48) 509 083 905
(+48) 500 346 864
17_RRC_kosmetyki samochodowe Judyta Pasternak
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/HURT
jpasternak@rrcustoms.com
(+48) 504 016 327
19_RRC_kosmetyki samochodowe Szymon Dzionek
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/HURT
sdzionek@rrcustoms.com
(+48) 505447191
19_RRC_kosmetyki samochodowe Karol Guliński
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ
kgulinski@rrcustoms.com
(+48) 500 349 712
23_RRC_kosmetyki samochodowe Kinga Iwanek
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ
kiwanek@rrcustoms.com
(+48) 512 208 708
25_RRC_kosmetyki samochodowe Krzysztof Buczek
DYREKTOR DZIAŁU CHEMII
chemik@rrcustoms.com
(+48) 504 016 626
21_RRC_kosmetyki samochodowe Karolina Ostapowicz
ASYSTENT DYREKTORA DZIAŁU CHEMII
kostapowicz@rrcustoms.com
(+48) 504 016 232
29_RRC_kosmetyki samochodowe Mateusz Szafrański
INŻYNIER TECHNOLOGII CHEMICZNEJ
mszafranski@rrcustoms.com
(+48) 504 016 265
16_RRC_kosmetyki samochodowe Ilona Paryska
STARSZY LABORANT
iparyska@rrcustoms.com
(+48) 504 016 783
Wojciech Majewski
PRODUCT MANAGER
wmajewski@rrcustoms.com
(+48) 508 922 802
36_RRC_kosmetyki samochodowe Szymon Nowakowski
KIEROWNIK DZIAŁU PRODUKCJI DYSTANSÓW
snowakowski@rrcustoms.com
(+48) 514 098 829
rrcustoms_38_RRC_kosmetyki samochodowe Wojciech Smuga
KIEROWNIK PRODUKCJI PADÓW POLERSKICH
wsmuga@rrcustoms.com
(+48) 572 720 458
28_RRC_kosmetyki samochodowe_rrcustoms Mariusz Jęczmiński
KIEROWNIK CENTRUM SZKOLEŃ
mjeczminski@rrcustoms.com
(+48)506 536 116

10_RRC_kosmetyki samochodowe Kinga Hans
DYREKTOR DS. MARKETINGU
khans@rrcustoms.com
(+48) 504 016 546
13_RRC_kosmetyki samochodowe_rrcustoms Bartłomiej Kotwica
GRAFIK – DESIGNER
bkotwica@rrcustoms.com
(+48) 504 016 720
rrcustoms_18_RRC_kosmetyki samochodowe Julia Romańska
SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA
jromanska@rrcustoms.com
33_RRC_kosmetyki samochodowe_rrcustoms Norbert Borkowski
SPECJALISTA DS. E-COMMERCE
nborkowski@rrcustoms.com
(+48) 504 016 569
rrcustoms_26_RRC_kosmetyki samochodowe Magdalena Czerwiak
DYREKTOR FINANSOWY
mczerwiak@rrcustoms.com
(+48) 789 266 861
31_RRC_kosmetyki samochodowe_rrcustoms Rafał Mierzwa
PREZES ZARZĄDU
20_RRC_kosmetyki samochodowe_rrcustoms Karol Janus
DYREKTOR OPERACYJNY
kjanus@rrcustoms.com
rrcustoms_41 Magdalena Detka
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA (DETAL)
mdetka@rrcustoms.com
(+48) 508 144 377
22_RRC_kosmetyki samochodowe Karolina Dusza
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA (DETAL)
office@rrcustoms.com
(+48) 507 141 767
40_RRC_kosmetyki samochodowe_rrcustoms Dawid Kundera
OPIEKUN KLIENTA HURTOWEGO
dkundera@rrcustoms.com
(+48) 509 083 905
(+48) 500 346 864
17_RRC_kosmetyki samochodowe Judyta Pasternak
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/HURT
jpasternak@rrcustoms.com
(+48) 504 016 327
19_RRC_kosmetyki samochodowe Szymon Dzionek
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/HURT
sdzionek@rrcustoms.com
(+48) 505 447 191
23_RRC_kosmetyki samochodowe_rrcustoms Kinga Iwanek
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ
kiwanek@rrcustoms.com
(+48) 512 208 708
19_RRC_kosmetyki samochodowe Karol Guliński
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ
kgulinski@rrcustoms.com
(+48) 500 349 712
25_RRC_kosmetyki samochodowe Krzysztof Buczek
DYREKTOR DZIAŁU CHEMII
chemik@rrcustoms.com
(+48) 504 016 626
21_RRC_kosmetyki samochodowe_rrcustoms Karolina Ostapowicz
ASYSTENT DYREKTORA DZIAŁU CHEMII
kostapowicz@rrcustoms.com
(+48) 504 016 232
29_RRC_kosmetyki samochodowe Mateusz Szafrański
INŻYNIER TECHNOLOGII CHEMICZNEJ
mszafranski@rrcustoms.com
(+48) 504 016 265
16_RRC_kosmetyki samochodowe Ilona Paryska
STARSZY LABORANT
iparyska@rrcustoms.com
(+48) 504 016 783
rrcustoms
Wojciech Majewski
PRODUCT MANAGER
wmajewski@rrcustoms.com
(+48) 508 922 802
36_RRC_kosmetyki samochodowe Szymon Nowakowski
KIEROWNIK DZIAŁU PRODUKCJI DYSTANSÓW
snowakowski@rrcustoms.com
(+48) 514 098 829
36_RRC_kosmetyki samochodowe Szymon Nowakowski
KIEROWNIK DZIAŁU PRODUKCJI PADÓW POLERSKICH
snowakowski@rrcustoms.com
(+48) 514 098 829
28_RRC_kosmetyki samochodowe Mariusz Jęczmiński
KIEROWNIK CENTRUM SZKOLEŃ
mjeczminski@rrcustoms.com
(+48)506 536 116

26_RRC_kosmetyki samochodowe Magdalena Czerwiak
DYREKTOR FINANSOWY
mczerwiak@rrcustoms.com
(+48) 789 266 861

Temat wiadomości:




Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RRCustoms Sp. z o.o., ul. Ściegiennego 274, 25-116 Kielce podanych danych osobowych w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług, prowadzenia badań satysfakcji klienta, jak również wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych do przetwarzania w celach marketingowych przez podmioty wchodzące w skład Grupy RRC.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, a także na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych takich, jak telefon przez RRCustoms Sp. z o.o., ul. Ściegiennego 274, 25-116 Kielce dla celów marketingu bezpośredniego.

rrcustoms