Siedziba Zarządu Godziny otwarcia: 

 

RR CUSTOMS
ul. Ściegiennego 274
25-116 Kielce

(+48) 508 144 377
office@rrcustoms.com

NIP: 959-198-28-66
Regon 366382357

 

Pon-Pt 

Sob 

Niedziela 

 

  8-17

  8-13

  nieczynne

 

Temat wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.* Szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RR Customs Sp. z o.o., ul. Ściegiennego 274, 25-116 Kielce podanych danych osobowych w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług, prowadzenia badań satysfakcji klienta, jak również wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych do przetwarzania w celach marketingowych przez podmioty wchodzące w skład Grupy RRC. Zwiń

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegóły

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, a także na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych takich, jak telefon oraz automatycznych systemów wywołujących przez RR Customs Sp. z o.o., ul. Ściegiennego 274, 25-116 Kielce dla celów marketingu bezpośredniego. Zwiń

Zarząd
Dział produkcji
Sprzedaż / zamówienia
Centrum Szkoleń
Rezerwacja usług
Dział Marketingu

Zarząd

Rafał Mierzwa
Prezes Zarządu


rmierzwa@rrcustoms.com

Karol Janus
Dyrektor Operacyjny


kjanus@rrcustoms.com

Dział produkcji

Szymon Nowakowski
Kierownik Produkcji

DYSTANSE SAMOCHODOWE I PADY POLERSKIE


snowakowski@rrcustoms.com

514 098 829

 


 

Sprzedaż / zamówienia

 

Mateusz Stróżyk
KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

mstrozyk@rrcustoms.com

+48 571 204 065

 

Piotr Ksel
SPRZEDAŻ DETALICZNA / ONLINE 

pksel@rrcustoms.com

+48 508 144 377

Tomasz Kopacz
ZAMÓWIENIA HURTOWE

tkopacz@rrcustoms.com

+48 500 346 864

 

Kinga Iwanek
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ

kiwanek@rrcustoms.com

+48 512 208 708

Centrum Szkoleń

Mariusz Jęczmiński
KOORDYNATOR CENTRUM SZKOLEŃ


mjeczminski@rrcustoms.com

+48 506 536 116

 

Rezerwacja usług

Przyciemnianie szyb
office@rrcustoms.com

+48 508 144 377

 

Folie ochronne
office@rrcustoms.com

+48 508 141 767

 

Dział Marketingu

 

Grzegorz Sobota
Szef Działu Marketingu

marketing@rrcustoms.com

 

Andrzej Kowalczyk
Eventy i Targi

akowalczyk@rrcustoms.com

 

Kinga Hans
Media Społecznościowe

khans@rrcustoms.com

 

Norbert Borkowski
E-Commerce

nborkowski@rrcustoms.com

 

Bartłomiej Kotwica
Grafika Komputerowa

bkotwica@rrcustoms.com

 

Zarząd

Rafał Mierzwa
Prezes Zarządu


rmierzwa@rrcustoms.com

Karol Janus
Dyrektor Operacyjny


kjanus@rrcustoms.com

Dział produkcji

Szymon Nowakowski
Kierownik Produkcji

DYSTANSE SAMOCHODOWE I PADY POLERSKIE


snowakowski@rrcustoms.com

514 098 829

 


 

Sprzedaż / zamówienia

 

Mateusz Stróżyk
KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

mstrozyk@rrcustoms.com

+48 571 204 065

 

Piotr Ksel
SPRZEDAŻ DETALICZNA / ONLINE 

pksel@rrcustoms.com

+48 508 144 377

Tomasz Kopacz
ZAMÓWIENIA HURTOWE

tkopacz@rrcustoms.com

+48 500 346 864

 

Kinga Iwanek
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ

kiwanek@rrcustoms.com

+48 512 208 708

Centrum Szkoleń

Mariusz Jęczmiński
KOORDYNATOR CENTRUM SZKOLEŃ


mjeczminski@rrcustoms.com

+48 506 536 116

 

Rezerwacja usług

Przyciemnianie szyb
office@rrcustoms.com

+48 508 144 377

 

Folie ochronne
office@rrcustoms.com

+48 508 141 767

 

Dział Marketingu

 

Grzegorz Sobota
Szef Działu Marketingu

marketing@rrcustoms.com

 

Andrzej Kowalczyk
Eventy i Targi

akowalczyk@rrcustoms.com

 

Kinga Hans
Media Społecznościowe

khans@rrcustoms.com

 

Norbert Borkowski
E-Commerce

nborkowski@rrcustoms.com

 

Bartłomiej Kotwica
Grafika Komputerowa

bkotwica@rrcustoms.com

 

instagram