Siedziba Zarządu Godziny otwarcia: 

 

RR CUSTOMS
ul. Ściegiennego 274
25-116 Kielce

(+48) 508 144 377
office@rrcustoms.com

NIP: 959-198-28-66
Regon 366382357

 

Pon-Pt 

Sob 

Niedziela 

 

  8-17

  10-14

  nieczynne

 

ZARZĄD
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
CENTRUM SZKOLEŃ
DZIAŁ MARKETINGU
DZIAŁ PRODUKCJI CHEMII
DZIAŁ PRODUKCJI DYSTANSÓW SAMOCHODOWYCH
DZIAŁ PRODUKCJI PADÓW POLERSKICH
DZIAŁ FINANSOWY
MAGAZYN

ZARZĄD

Rafał Mierzwa
PREZES  ZARZĄDU


rmierzwa@rrcustoms.com

Karol Janus
DYREKTOR OPERACYJNY


kjanus@rrcustoms.com

DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Mateusz Stróżyk
DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY

mstrozyk@rrcustoms.com

+48 571 204 065

Wojciech Kapusta
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA (DETAL)

wkapusta@rrcustoms.com

+48 508 144 377

Piotr Ksel
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA (HURT)

pksel@rrcustoms.com

+48 500 346 864

Karolina Dusza
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA - AUTOFOLIE4U.PL

office@rrcustoms.com

+ 48 507 141 767

Sebastian Pietyra
ZAMÓWIENIA HURTOWE/PARTNERZY

spietyra@rrcustoms.com

+48 500 349 676

Judyta Pasternak
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY 

jpasternak@rrcustoms.com

+48 504 016 327

Monika Stachurska
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY 

mstachurska@rrcustoms.com

 

Kinga Iwanek
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ

kiwanek@rrcustoms.com

+48 512 208 708

Karol Guliński
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ

kgulinski@rrcustoms.com

+48 500 349 712

CENTRUM SZKOLEŃ

Mariusz Jęczmiński
KOORDYNATOR CENTRUM SZKOLEŃ


mjeczminski@rrcustoms.com

+48 506 536 116

 

DZIAŁ MARKETINGU

Kinga Hans
DYREKTOR DS. MARKETINGU

khans@rrcustoms.com

504 016 546

 

   
   
   

 

Bartłomiej Kotwica
GRAFIK - DESIGNER

bkotwica@rrcustoms.com

 504 016 720

Marcin Jasiński
SPECJALISTA DS. MARKETINGU

mjasinski@rrcustoms.com

504 016 481

 

Damian Opasik
GRAFIK - DESIGNER

dopasik@rrcustoms.com 

504 016 720

Andrzej Kowalczyk
SPECJALISTA DS. PROMOCJI I EVENTÓW

akowalczyk@rrcustoms.com

Telefon: 517 913 763

Norbert Borkowski
SPECJALISTA DS. E-COMMERCE

nborkowski@rrcustoms.com

504 016 569

Julia Głowinkowska
SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA

jglowinkowska@rrcustoms.com

DZIAŁ PRODUKCJI CHEMII

Krzysztof Buczek
DYREKTOR DZIAŁU CHEMII 

chemik@rrcustoms.com

+48 504 016 626


 

   
   
   

 

Karolina Ostapowicz
ASYSTENT DYREKTORA DZIAŁU CHEMII 

kostapowicz@rrcustoms.com

+48 504 016 232

Mateusz Szafrański
INŻYNIER TECHNOLOGII CHEMICZNEJ

mszafranski@rrcustoms.com

+48 504 016 265

Ilona Paryska
STARSZY LABORANT

iparyska@rrcustoms.com

+48 504 016 783

Artur Burak
KIEROWNIK DS. KONFEKCJI

aburak@rrcustoms.com

Konrad Pisarczyk
KIEROWNIK PRODUKCJI KOSMETYKÓW

DZIAŁ PRODUKCJI DYSTANSÓW SAMOCHODOWYCH

Szymon Nowakowski
KIEROWNIK DZIAŁU PRODUKCJI DYSTANSÓW


snowakowski@rrcustoms.com

514 098 829

 

DZIAŁ PRODUKCJI PADÓW POLERSKICH

Wojciech Smuga
Kierownik Produkcji Padów polerskich


wsmuga@rrcustoms.com

572 720 458 

DZIAŁ FINANSOWY

 

Magdalena Czerwiak

DYREKTOR FINANSOWY


mczerwiak@rrcustoms.com

789 266 861

 

MAGAZYN

Marcin Krzemiński
KIEROWNIK MAGAZYNU


magazyn@rrcustoms.com

ZARZĄD

Rafał Mierzwa
PREZES  ZARZĄDU


rmierzwa@rrcustoms.com

Karol Janus
DYREKTOR OPERACYJNY


kjanus@rrcustoms.com

DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Mateusz Stróżyk
DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY

mstrozyk@rrcustoms.com

+48 571 204 065

Wojciech Kapusta
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA (DETAL)

wkapusta@rrcustoms.com

+48 508 144 377

Piotr Ksel
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA (HURT)

pksel@rrcustoms.com

+48 500 346 864

Karolina Dusza
DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA - AUTOFOLIE4U.PL

office@rrcustoms.com

+ 48 507 141 767

Sebastian Pietyra
ZAMÓWIENIA HURTOWE/PARTNERZY

spietyra@rrcustoms.com

+48 500 349 676

Judyta Pasternak
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY 

jpasternak@rrcustoms.com

+48 504 016 327

Monika Stachurska
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY 

mstachurska@rrcustoms.com

 

Kinga Iwanek
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ

kiwanek@rrcustoms.com

+48 512 208 708

Karol Guliński
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ

kgulinski@rrcustoms.com

+48 500 349 712

CENTRUM SZKOLEŃ

Mariusz Jęczmiński
KOORDYNATOR CENTRUM SZKOLEŃ


mjeczminski@rrcustoms.com

+48 506 536 116

 

DZIAŁ MARKETINGU

Kinga Hans
DYREKTOR DS. MARKETINGU

khans@rrcustoms.com

504 016 546

 

   
   
   

 

Bartłomiej Kotwica
GRAFIK - DESIGNER

bkotwica@rrcustoms.com

 504 016 720

Marcin Jasiński
SPECJALISTA DS. MARKETINGU

mjasinski@rrcustoms.com

504 016 481

 

Damian Opasik
GRAFIK - DESIGNER

dopasik@rrcustoms.com 

504 016 720

Andrzej Kowalczyk
SPECJALISTA DS. PROMOCJI I EVENTÓW

akowalczyk@rrcustoms.com

Telefon: 517 913 763

Norbert Borkowski
SPECJALISTA DS. E-COMMERCE

nborkowski@rrcustoms.com

504 016 569

Julia Głowinkowska
SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA

jglowinkowska@rrcustoms.com

DZIAŁ PRODUKCJI CHEMII

Krzysztof Buczek
DYREKTOR DZIAŁU CHEMII 

chemik@rrcustoms.com

+48 504 016 626


 

   
   
   

 

Karolina Ostapowicz
ASYSTENT DYREKTORA DZIAŁU CHEMII 

kostapowicz@rrcustoms.com

+48 504 016 232

Mateusz Szafrański
INŻYNIER TECHNOLOGII CHEMICZNEJ

mszafranski@rrcustoms.com

+48 504 016 265

Ilona Paryska
STARSZY LABORANT

iparyska@rrcustoms.com

+48 504 016 783

Artur Burak
KIEROWNIK DS. KONFEKCJI

aburak@rrcustoms.com

Konrad Pisarczyk
KIEROWNIK PRODUKCJI KOSMETYKÓW

DZIAŁ PRODUKCJI DYSTANSÓW SAMOCHODOWYCH

Szymon Nowakowski
KIEROWNIK DZIAŁU PRODUKCJI DYSTANSÓW


snowakowski@rrcustoms.com

514 098 829

 

DZIAŁ PRODUKCJI PADÓW POLERSKICH

Wojciech Smuga
Kierownik Produkcji Padów polerskich


wsmuga@rrcustoms.com

572 720 458 

DZIAŁ FINANSOWY

 

Magdalena Czerwiak

DYREKTOR FINANSOWY


mczerwiak@rrcustoms.com

789 266 861

 

MAGAZYN

Marcin Krzemiński
KIEROWNIK MAGAZYNU


magazyn@rrcustoms.com

Temat wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.* Szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RR Customs Sp. z o.o., ul. Ściegiennego 274, 25-116 Kielce podanych danych osobowych w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług, prowadzenia badań satysfakcji klienta, jak również wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych do przetwarzania w celach marketingowych przez podmioty wchodzące w skład Grupy RRC. Zwiń

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. Szczegóły

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, a także na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych takich, jak telefon oraz automatycznych systemów wywołujących przez RR Customs Sp. z o.o., ul. Ściegiennego 274, 25-116 Kielce dla celów marketingu bezpośredniego. Zwiń

instagram