Pady i gąbki polerskie od RR Customs

Auto detailing zawsze zajmował w RR Customs uprzywilejowane miejsce. Lubimy customowe bryki, a tym bardziej, gdy są zadbane i lśniące. Do pielęgnacji samochodów zawsze chcieliśmy używać własnej chemii i własnych narzędzi. I tak staliśmy się producentem kosmetyków samochodowych i padów polerskich. Dziś możemy zaoferować detailerom profesjonalne pady i gąbki RR Customs w aż 6 stopniach twardości.

Pady polerskie RR Customs są w 100 % wytwarzane w Polsce. Nie korzystamy z usług podwykonawców w Chinach! Wszystkie pady są tworzone przez naszą własną linię produkcyjną, korzystając z Europejskich komponentów. Nasze bogate know-how i własne zaplecze pozwalają nam tworzyć znakomite produkty, które znalazły już uznanie szerokiej rzeszy odbiorców na całym świecie.

Jak wygląda produkcja padów polerskich?

Proces produkcji padów zaczyna się od doboru twardości półproduktu. Wykorzystujemy tu różne rodzaje struktury o otwartych, bądź zamkniętych porach. Komórki otwartych porów mają ostrzejsze krawędzie, dlatego lepiej sprawdzają się podczas szlifowania. Zamknięte z kolei są delikatniejsze i doskonale radzą sobie przy końcowym polerowaniu. Dla naszych gąbek stosujemy 6 stopniową skalę twardości uzależnioną od przeznaczenia gotowego produktu. Dla łatwiejszej identyfikacji poszczególne twardości mają odzwierciedlenie w kolorystyce samych gąbek.

Kolejnym krokiem jest aplikacja kleju. Odpowiednio spreparowane bloki gąbki przesuwają się na linii produkcyjnej pod dyszami natryskowymi. Dysze równomiernie rozprowadzają klej po całej powierzchni gąbki. W następnym etapie nasączona klejem gąbka łączona jest z włóknem poliamidowym. Całość trafia do podajnika rolkowego z prasą, gdzie w odpowiednim tempie przesuwa się materiał. W trakcie przesuwu blok z naklejonym włóknem jest podgrzewany do zadanej temperatury aktywującej klej. W wyniku dodatkowego docisku prasy gąbka trwale wiąże się z włóknem. Etap kończy się utwardzeniem kleju i kontrolą jakości.

Kolejnym krokiem jest wycięcie z całego bloku pojedynczych padów. Aby utrzymać najwyższą precyzję wycinania wykorzystujemy do tego celu obrabiarki numeryczne CNC. Dzięki temu utrzymujemy wysoką dokładność i powtarzalność cięcia, nie strzępią się włókna i nie przypalamy gąbek. Następnie pady trafiają na linię znakowania, gdzie gorący stempel pozostawia nasze logo i następuje ponowna kontrola jakości. Ostatnim etapem jest foliowanie padów i pakowanie ich w indywidualne pudełka. Tak przygotowane pady ruszają w świat, by służyć detailerom.

Dlaczego wybrać pady polerskie RR Customs?

  • Bogata oferta – oferujemy pady różnych rozmiarów, twardości, kształtów, systemów mocowania, etc. Wszystko po to, by jak najbardziej ułatwić i przyspieszyć pracę.
  • Najlepsze materiały – stosujemy wyłącznie materiały klasy premium pochodzące od europejskich dostawców.
  • Dokładność i powtarzalność wykonania – wykorzystujemy obróbkę precyzyjnymi maszynami numerycznymi CNC.
  • Fachowy serwis – jako producent padów polerskich nie tylko dostarczamy gotowy produkt, ale też wiedzę i fachowe porady dla każdego, kto oczekuje konkretnych informacji i naszego wsparcia.
  • Jakość – doskonałe materiały, proces produkcyjny oraz rewelacyjna obsługa. To wszystko razem świadczy o najwyższej możliwej jakości i naszej rynkowej dominacji. SPRAWDŹ NAS!

Współpraca z RR Customs

Po najlepsze gąbki i pady polerskie zapraszamy do sklepu online. Jeśli nie wiesz jaką gąbkę polerską wybrać, masz pytania lub potrzebujesz konkretnej porady skontaktuj się z naszymi handlowcami. Interesuje Cię bliższa współpraca z RR Customs? Chcesz zostać dystrybutorem naszych produktów? Potrzebujesz dostaw hurtowych? A może chcesz zlecić nam produkcję padów z Twoim logo?

ZADZWOŃ: +48 514 098 829 

NAPISZ: snowakowski@rrcustoms.com

 

instagram