Wszystko na temat pH KLIKNIJ

Kosmetyki samochodowe

Jako producent kosmetyków samochodowych RR Customs dokładamy wszelkich starań, aby komponenty używane do produkcji naszych specyfików były przyjazne dla środowiska, zapewniały oczekiwaną funkcjonalność i wysoką wydajność. Bez imitacji i kompromisów. Sami testujemy i pracujemy na co dzień z oferowanymi przez nas kosmetykami.

Nie korzystamy z usług chińskich kooperantów. Cały proces twórczy i produkcja odbywają się w polskich fabrykach. To dzięki budowanemu latami know-how potrafimy dziś tworzyć chemiczne cuda. Ciągle unowocześniamy receptury, aby spełniać nieustannie zmieniające się pragnienia konsumentów.

 

Stawiamy na rozwój

Nie spoczywamy na laurach! Nasze produkty ulegają nieustannej ewolucji w kierunku środków, które będą wyznaczać standardy na rynku. Proces dopracowywania receptur zaczyna się na długo przed wypuszczeniem produktu na rynek. Poprzez intensywne testy i poddawanie prototypów intenstywnym próbom - dobieramy recepturę, która posłuży do finalnego produktu na półkach sklepowych.

Jednocześnie słuchamy głosu naszych klientów i zmieniamy się w zależności od ich potrzeb. Kolor, zapach, konsystencja, poślizg, lepkość, kształt butelki, etykieta, zakrętka - to tylko część składowych, które trzeba wziąć pod uwagę przygotowując się do wypuszczenia nowego produktu. Kupując od RR Customs masz pewność, że dopracowaliśmy je wszystkie. 

 

Jak wygląda produkcja kosmetyków samochodowych

Chemia i kosmetyki samochodowe tworzone są przez naszych chemików w głównym laboratorium RRC. Proces kreowania nowych produktów zaczynają od określenia cech, jakie będzie miała formuła kosmetyku. Określają walory estetyczne, gęstość, kolor, zapach. Biorą pod uwagę cechy wydajnościowe i parametry fizyczne, jak choćby to, czy dobrze czyszczą, łatwo się spłukują, czy mają odpowiednie pH etc. Korzystamy również z testów konsumenckich, które często pomagają określić, jakie powinny być te cechy.

Po zidentyfikowaniu cech tworzymy formułę. Początkowe partie są wytwarzane w małych ilościach przy użyciu różnych składników. Najważniejsze składniki w chemii samochodowej to woda, detergenty, środki wzmacniające pianę, środki zagęszczające, środki odżywiające, konserwanty, modyfikatory, barwniki i specjalne dodatki będące tajemnicą receptur.


Po opracowaniu formuły chemicznej przechodzimy do testów, aby upewnić się, że jej właściwości będą niezmienne w czasie. Ten rodzaj testów, zwany testowaniem stabilności, służy przede wszystkim do wykrywania fizycznych zmian, takich jak kolor, zapach czy gęstość. Może również dostarczyć informacji o innych zmianach, jak skażenie mikrobiologiczne i różnice w wydajności. Testy te mają na celu zapewnienie, że specyfik znajdujący się na półkach sklepowych będzie działał dokładnie tak samo, jak ten wytworzony w naszym laboratorium.

Proces produkcji właściwej odbywa się w wydzielonym miejscu w fabryce. Tu formuła laboratoryjna zostaje „przetłumaczona” na ilości hurtowe, wynoszące co najmniej kilka tysięcy litrów danego specyfiku. Poszczególne komponenty miesza się w odpowiedniej kolejności i w odpowiednich warunkach. W razie potrzeby pewne partie można podgrzewać lub chłodzić, aby szybciej połączyć surowce i uzyskać pożądane rezultaty. Po zmieszaniu wszystkich składników, próbka danej partii zostaje przewieziona do laboratorium kontroli jakości w celu jej przetestowania. Upewniamy się, że partia produkcyjna jest zgodna ze specyfikacjami określonymi w instrukcji formuły. Na tym etapie możemy jeszcze korygować skład. Po zatwierdzeniu, partia zostaje przepompowana do zbiornika magazynowego i następnie rozlana do indywidualnych opakowań. Następnie etykietowanie, pakowanie do opakowań zbiorczych i przygotowanie do dystrybucji.

Dlaczego warto kupić kosmetyki samochodowe RR Customs?

  • Doskonała jakość – kosmetyki są dedykowane do czyszczenia poszczególnych elementów pojazdu, mają specjalnie przygotowany skład i dobrane parametry.
  • Szeroki wachlarz pojemności – produkty oferujemy w wielu pojemnościach (od 100 ml do 25L) dostosowanych do potrzeb odbiorców.
  • Atrakcyjność – świetny produkt to także ciekawa kolorystyka, dobrze dobrany zapach, atrakcyjne opakowanie, dobry marketing, rozpoznawalność marki. To wszystko już mamy.
  • Odpowiedź na potrzeby rynku – jesteśmy producentem i chętnie słuchamy głosu klientów. Na bazie opinii z rynku opracowujemy i wprowadzamy nowe produkty.
  • Centrum Szkoleń - prowadzimy największe w Polsce centrum szkoleniowe branży automotive z pełną paletą kursów profesjonalnego auto detailingu, przyciemniania szyb i oklejania folią.
  • Niezależne opinie - jeśli nadal nie zrobiliśmy na Tobie wrażenia, sprawdź opinie o RR Customs na naszym fanpage

Współpraca z RR Customs 

Po najlepszą chemię i kosmetyki samochodowe zapraszamy do sklepu online. Jeśli nie wiesz jaki produkt wybrać, masz pytania lub potrzebujesz konkretnej porady skontaktuj się z naszymi handlowcami. 

Interesuje Cię bliższa współpraca z RR Customs? Chcesz zostać dystrybutorem naszych produktów? Potrzebujesz dostaw hurtowych?

ZADZWOŃ: +48 500 349 676 

NAPISZ:  spietyra@rrcustoms.com 

instagram