Folie samochodowe

W portfolio RR Customs znaleźć można m.in. folie do przyciemniania szyb, folie do zmiany koloru samochodu, czy folie ochronne. Modele o różnych stopniach transparentności i w kilku dostępnych szerokościach rolek.

Aby praca z naszymi foliami była przyjemniejsza oferujemy zestawy narzędzi aplikatorskich do pracy na mokro i na sucho, w tym nożyki i ostrza, profesjonalne rakle i pełną gamę akcesoriów uzupełniających. Dodatkowo produkujemy specjalistyczną chemię ułatwiającą aplikację i pozycjonowanie folii przyciemniających, jak choćby Tint Gel o unikalnej formule, opracowanej od zera przez RR Customs.

 

Folie przyciemniające szyby od RR Customs

Kiedy zaczynaliśmy przyciemniać szyby marzyliśmy, aby opracować swoją własną folię przyciemniającą o parametrach dostosowanych do naszych wymagań.

Dziś nie tylko przyciemniamy szyby, ale przyciemniamy je naszymi wymarzonymi foliami. „Potrzeba matką wynalazku”: zbudowaliśmy własny know – how, dzięki czemu możemy dziś oferować wyśmienite produkty sygnowane logo RR Customs.

Posiadamy fabryki na terenie Polski oraz współpracujemy z partnerami z zagranicy. 95 % naszej produkcji odbywa się w polskich zakładach.

Nie korzystamy z usług Chińskich podwykonawców! Folie do przyciemniania od RR Customs to topowe produkty w branży folii przyciemniających, porównywalne jedynie z najlepszymi i najdroższymi markami na ryku.

Jak wygląda produkcja folii przyciemniającej?

Istnieje wiele sposobów na uzyskanie folii do przyciemniania. Wszystko zaczyna się od akrylowego kleju, który utrzymuje razem warstwy folii z tworzywa sztucznego. Klej może również służyć jako baza dla innych dodatków.

Na początku rozcieńcza się klej za pomocą rozpuszczalnika, który ułatwia mieszanie z innymi składnikami. Składniki te zawierają substancje chemiczne, które pochłaniają promienie ultrafioletowe, inicjatory, aby szybciej utwardzać mieszankę.

Osiągnięcie właściwego przyciemnienia jest nauką przez duże „N”, która rozpoczyna się dużo wcześniej w laboratorium. Miesza się partie testowe, łącząc jeden lub więcej barwników, aż do uzyskania zadowalającego wyniku. Barwniki zwykle oparte są na węglu, co nadaje barwnikom wysoką rozpuszczalność i dobre rozprowadzanie. Po wymieszaniu kleju dodaje się katalizator chemiczny, aby go aktywować.

Istnieją różne gatunki i grubości folii. Folia z tworzywa sztucznego odwijana jest na rolkach i trafia do maszyny do powlekania. W tym samym czasie klej wpływa do wnętrza maszyny. Po równomiernej aplikacji kleju folia przechodzi przez długą suszarkę, gdzie ciepło powoduje utwardzenie powłoki. Folia przyciemniająca wychodzi z maszyny traktowana promieniowaniem ultrafioletowym. Światło UV aktywuje chemikalia w kleju inicjujące dodatkowe utwardzenie powłoki.

W kolejnym etapie druga plastikowa folia odwija się i styka z powlekaną. Obie przemieszczają się między wałkami, które wykorzystują ciepło i ciśnienie, aby laminować dwie folie razem. Skomputeryzowany system sprawdza defekty. Na końcu testuje się próbkę, aby potwierdzić, że folia dobrze przylega do szkła. Partia produkcyjna dostaje zielone światło, więc folia przycinana jest na szerokość i nawijana na rdzeń (tubę).

Dlaczego warto kupić folie w RR Customs?

 • Wysokie uznanie aplikatorów z Polski i pozytywne opinie z zagranicy zawdzięczamy kilku czynnikom
 • Szeroki wybór – dziś ciężko policzyć ilość wszystkich produktów, jakie pojawiły się w portfolio, warto jednak wspomnieć, że oferta samych rakli to bagatela ponad 160 rodzajów
 • Selekcja produktów – do sprzedaży trafiają wyłącznie starannie wybrane modele, które godne są uwagi profesjonalistów – zero imitacji, zero kompromisów. Sami testujemy i pracujemy na co dzień z oferowanymi przez nas produktami
 • Elastyczna oferta – zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Istnieje możliwość docinania folii w takiej ilości, jaka interesuje odbiorcę. Pakowanie naszych produktów to absolutny majstersztyk – uszkodzenia folii się u nas nie zdarzają!
 • Fenomenalny serwis – począwszy od fachowego doradztwa, po pakowanie folii – wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Pracujemy nad tym od kilkunastu lat
 • Własna folia przyciemniająca - jako producent wprowadziliśmy autorską serię folii do przyciemniania o właściwościach, jakich sami oczekiwaliśmy. Jej parametry i wysoką jakość potwierdziły niezależne badania przeprowadzone przez Zakład Technologii Szkła Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie: Świadectwo Badań Nr 726/ICiMB/18 oraz Świadectwo Badań 2237/ICiMB/ST/18
 • Własna chemia do folii - stworzyliśmy serię produktów ułatwiających i przyspieszających pracę z foliami. Bo czas to pieniądz
 • Wiedza i know-how - posiadamy w swoim zespole profesjonalnych aplikatorów, w tym jedynego w Polsce aplikatora folii przyciemniających certyfikowanego w programie 3M Endorsed
 • Mistrzowie i rekordziści - jesteśmy mistrzami świata i światowymi rekordzistami Guinessa w oklejaniu samochodów
 • Centrum Szkoleń - prowadzimy największe w Polsce centrum szkoleniowe branży automotive z pełną paletą kursów oklejania foliami
 • Niezależne opinie - jeśli to dla Ciebie za mało i nadal nie zrobiliśmy na Tobie wrażenia, sprawdź opinie o RR Customs na naszym fanpage'u

 

Współpraca z RR Customs

Po najlepsze folie samochodowe zapraszamy do sklepu online. Jeśli nie wiesz jaką folię wybrać, masz pytania lub potrzebujesz konkretnej porady skontaktuj się z naszymi handlowcami. Interesuje Cię bliższa współpraca z RR Customs? Chcesz zostać dystrybutorem naszych produktów? Potrzebujesz dostaw hurtowych?

ZADZWOŃ: +48 517 913 763 lub NAPISZ: mstrozyk@rrcustoms.com

 

instagram