Odmrażacz do szyb samochodowych RRC Defroster

Odmrażacz do szyb RRC Defroster

Oszroniona szyba w zimowe miesiące potrafi przysporzyć trochę kłopotu, gdy człowiek śpieszy się właśnie do pracy. Standardowym rozwiązaniem w tej sytuacji jest użycie popularnej skrobaczki do szyb. Niestety, raz, że można się przy tym zmachać, a dwa ostra krawędź narzędzia w połączeniu z brudem potrafi solidnie porysować szkło. Pytanie zatem, jak szybko odmrozić szyby w aucie, przy tym nie rysując ich? Problemy może rozwiązać odmrażacz do szyb Defroster, który oferuje bezdotykowy sposób odmrażania szyb.

Czym jest Defroster?

To preparat do bezdotykowego usuwania szronu z powierzchni szyb. Specjalna formuła błyskawicznie rozpuszcza zamarzniętą wilgoć na szkle, dzięki czemu można zapomnieć o uciążliwym skrobaniu szyb. Dodatkowo, składnik zawarty w odmrażaczu RRC Defroster zapobiega ponownemu zamarzaniu.

Jak stosować Defroster oraz na co warto zwrócić uwagę?

W przypadku oszronienia należy rozpylić odmrażacz na szybę, a następnie odczekać kilka minut, po czym użyć wycieraczek w celu usunięcia szronu i wyczyszczenia szkła. Należy pamiętać o tym, że odmrażacz do szyb nie ma wystarczającej mocy, aby poradzić sobie z dużym oblodzeniem. Można go stosować na wszystkich powierzchniach szklanych.

Czy odmrażacz do szyb można stosować na szyby zabezpieczone Niewidzialną Wycieraczką?

Odmrażacz do szyb RRC Defroster ze względu na swoją formułę jest bezpieczny dla tego typu powłok, dlatego też jest zalecany w przypadku usuwania szronu z szyb zabezpieczonych powłokami. Przy temperaturach do kilku stopni poniżej zera, właściwości powłoki będą znacznie redukowały przymarzanie wilgoci do szkła, dlatego też poranne skrobanie szyb zostanie praktycznie wyeliminowane. W przypadku gdyby mróz był naprawdę duży oraz na szybie znajdowałaby się mocno zmrożona wilgoć w postaci szronu, wtedy jak najbardziej można zastosować Defroster. Nie wpłynie on negatywnie na działanie Niewidzialnej Wycieraczki. Tym bardziej w takich przypadkach zalecane jest używanie właśnie odmrażacza do szyb, ponieważ stosowanie skrobaczki może uszkadzać strukturę powłoki, co przełoży się na jej krótszą żywotność.

Odmrażacz do szyb RRC Defroster ma już spore grono sympatyków, którzy testowali różne jego kompozycje, przesyłali swoje opinie i rankingi. Jako producent chemii samochodowej i kosmetyków słuchamy z uwagą wszelkich komentarzy. Między innymi na ich podstawie opracowaliśmy produkt, który potrafi odmrozić szyby w aucie szybko i bez zbędnego wysiłku. Oferujemy go w kilku pojemnościach:

  • Defroster 500 ml – dla sporadycznego użytkowania,
  • Defroster 1 l – do codziennego odszraniania,
  • Defroster 5 l – gdy ktoś ma więcej niż jedno auto lub potrzebuje zaopatrzyć swoją rodzinę w produkt do częstszej pomocy przy odmrażaniu szyb.

Dzień bez skrobania szyb!

Zrobiliśmy dzisiaj mały Mikołajkowy prezent mieszkańcom Kielc 🎁😁Judyta i Andrzej udali się w teren na akcję "dzień bez skrobania szyb" 🤩Oznaczajcie znajomych, a zrobimy komuś miłą niespodzianke 😁

Opublikowany przez RRCustoms Piątek, 6 grudnia 2019