Dlaczego warto kupić kosmetyki samochodowe RRCustoms?

Dzięki własnemu laboratorium, linii produkcyjnej oraz konfekcjonującej możemy kontrolować proces produkcji kosmetyków samochodowych na każdym etapie. Jakość i powtarzalność produktów to dla nas absolutny priorytet.

Nie wierzymy w produkty typu „5w1”. Dlatego każdy z naszych kosmetyków został zaprojektowany do konkretnego celu. Dzięki temu mamy pewność, że nasze preparaty działają skutecznie i bezpiecznie.

Produkty oferujemy w wielu pojemnościach (od 100 ml do 25L) dostosowanych do potrzeb każdego odbiorcy.

Świetny produkt to również dobry marketing, ciekawa kolorystyka, przyjemny zapach, atrakcyjne opakowanie, rozpoznawalność marki. Bardzo dbamy o to, by nabywca naszych kosmetyków samochodowych czuł się wyjątkowo.

Jesteśmy producentem i chętnie słuchamy głosu klientów. Na bazie opinii rynkowych opracowujemy i wprowadzamy nowe produkty, modyfikujemy formuły i dopracowujemy ofertę.

Jeśli nadal nie zrobiliśmy na Tobie wrażenia,  sprawdź opinie o RRCustoms na Facebooku

Producent kosmetyków samochodowych
Kup teraz
kosmetyki samochodowe RRC

Kosmetyki Samochodowe RRCustoms

Jesteśmy dobrze zarządzaną i świetnie zorganizowaną firmą – zatrudniającą przede wszystkim pasjonatów motoryzacji. Od początku przyświecała nam idea stworzenia kosmetyków samochodowych, których sami chcielibyśmy używać. Takich, które łączą skuteczność, wysoką jakość i rozsądną cenę. Dlatego opracowaliśmy i wdrożyliśmy autorską linię produkcyjną, która daje nam pełną kontrolę nad każdym etapem produkcji kosmetyków – od pierwszego pomysłu po etap designu, intensywnych testów i wdrożenia. Produkując kosmetyki samochodowe nie korzystamy z usług chińskich poddostawców.

Decydując się na współpracę z RRCustoms wybierasz doświadczenie, rzetelność i wyjątkowy styl, jakim nie może się pochwalić żadna inna firma w branży.

CZYTAJ WIĘCEJ O KOSMETYKACH RRC

Car Wash Professional Line

Kosmetyki samochodowe RRCustoms

Car Wash Professional Line

Stawiamy na rozwój

Nie spoczywamy na laurach, dlatego nasze kosmetyki samochodowe ulegają nieustannej ewolucji w kierunku środków, które będą wyznaczać nowe standardy na rynku.

Proces optymalizacji produktu zaczyna się na długo przed debiutem rynkowym. Dzięki intensywnym i wieloetapowym testom, dobieramy recepturę, która następnie posłuży do stworzenia finalnego produktu.

Słuchamy głosu naszych klientów i zmieniamy się w zależności od potrzeb rynku. Kolor, zapach, konsystencja, poślizg, lepkość, kształt butelki, etykieta, zakrętka – to tylko część składowych, które trzeba wziąć pod uwagę przygotowując się do wypuszczenia nowego produktu. Kupując kosmetyki samochodowe od RRCustoms masz pewność, że dopracowaliśmy je wszystkie.

linia produkcyjna RRCustoms kosmetyki samochodowe

Jak produkujemy kosmetyki samochodowe?

Przeczytaj

Współpraca z RRCustoms

Interesuje Cię współpraca z RRCustoms?
Prowadzisz studio detailingowe?
Chciałbyś zostać dystrybutorem lub potrzebujesz dostaw hurtowych?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZADZWOŃ: (+48)500 346 864
NAPISZ: hurt@rrcustoms.com

Kosmetyki samochodowe RRC kontakt

Poznaj również:

Zapachy samochodowe
Dystanse samochodowe
pady polerskie