Nasza historia

RR Customs – swoimi korzeniami sięga 2001 roku. Początki działalności opierały się głównie o usługi blacharsko-lakiernicze oraz customowe lakierowanie. Niedługo potem do palety usług doszło oklejanie samochodów foliami, zakuwanie silników, poszerzanie samochodów (wide body), czy budowa zawieszeń pneumatycznych (air ride). Po ponad 16 latach doświadczeń w branży automotive i tuningu samochodów, zdobyliśmy wiedzę i niezbędne, by kompleksowo przebudować każdy pojazd lub nawet zbudować go od nowa. Krótkie kalendarium:

2001 – rozpoczynamy zabawę w tuning

2009 X – zaczynamy świadczyć usługi customowego lakierowania

2014 IV – nazwa RR Customs pojawia się po raz pierwszy w nazwie firmy, siedziba: Kielce, Za Walcownią

2014 VII – zdobywamy Mistrzostwo Świata w Car Wrappingu

2015 V – zdobywamy Rekord Guinessa w Car Wrappingu

2015 VIII – zdobywamy Mistrzostwo Świata w Car Audio

2016 I – emitujemy pierwszy odcinek serialu RRC:HOT

2016 III – budujemy nowy demo car na bazie Forda Ranchero

2016 VII – powstaje Centrum Szkoleń RRC

2016 VII – budujemy nowy demo car na bazie Mercedesa ML W163, szerzej znany jako „Menel”

2016 VIII – powstaje marka RRC Style

2016 X – powstaje marka RRC Performance

2017 I – powstaje RR Customs Sp. z o.o.

2017 IV – zmieniamy siedzibę: Kielce, ul. Ściegiennego 274

2017 III – powstają Autofolie4U – nasza marka zajmująca się foliami samochodowymi

2017 X – powiększamy fabrykę

2017 XI – uruchamiamy nowy serwis www

2017 XII – uruchamiamy nowy showroom

2017 V – Powstaje marka RRC Bad Boys

2017 XII – uruchamiamy nowy sklep internetowy

2018 V – powstaje marka RRC Car Wash


Szkolenia

Obecnie Grupa RRC pod względem zakresu działalności jest jedną z największych marek reprezentujących nurt customizacji pojazdów w Europie Środkowo-Wschodniej. Poza samymi usługami modyfikacji i budowania pojazdów, RRC posiada światowej klasy Centrum Szkoleń. To tu najlepsi w branży dzielą się swoją wiedzą. Szeroka gama wyspecjalizowanych szkoleń dotyczy obszaru przyciemniania szyb, oklejania pojazdów foliami, oklejania foliami ochronnymi, czy auto detailingu.

Wśród trenerów Centrum Szkoleń RRC znaleźć można między innymi jedynego w Polsce certyfikowanego trenera folii przyciemniających 3M, mistrza świata w całościowym oklejaniu samochodów, rekordzistę Guinessa w car wrappingu i wielu innych certyfikowanych trenerów. Wyróżnikiem naszych kursów jest forma warsztatowa z nastawieniem na praktykę, najlepsze materiały i topowe narzędzia, a wszystko to w rewelacyjnych warunkach lokalowych i luźnej atmosferze.

Produkty

Równolegle ze szkoleniami firma oferuje bogate portfolio produktowe, w tym wiele marek własnych, które zostały bardzo ciepło przyjęte przez rynek motoryzacyjny. Do najważniejszych należą:

  • RRC Performance (dystanse i adaptery) - hi-endowe dystanse samochodowe uzyskiwane dzięki CAD i obrabiarkom CNC.
  • RRC Car Wash (chemia i kosmetyki) - produkty klasy premium do pielęgnacji i konserwacji samochodów.
  • RRC Pads (pady i gąbki) - wysokiej jakości materiały polerskie produkowane z myślą o branży detailingowej.
  • Autofoilie4U (folie samochodowe) - topowe folie samochodowe i narzędzia do ich obróbki.
  • RRC Style (własna linia odzieżowa) - kolekcja tekstyliów o oryginalnych wzorach dedykowana motoryzacyjnym zapaleńcom.

Fabryka

Chcąc zapewnić najwyższą jakość produktów oraz nieprzerwany łańcuch dostaw, uruchomiliśmy własną fabrykę. Dzięki temu możemy kontrolować proces produkcyjny na każdym etapie. Od dostaw surowca, po gotowy produkt. Własna fabryka to także gwarancja stałej dostępności produktów oraz możliwości produkowania na indywidualne zamówienia.

Zespół RRC liczy teraz około 40 pasjonatów i stale się powiększa. Wraz ze wzrostem zatrudnienia i rozszerzaniem działalności, zwiększają się inwestycje lokalowe i sprzętowe. Na chwilę obecną RRC posiada ponad 3000 m2 powierzchni biurowo-produkcyjnej i park maszynowy o łącznej wartości kilku milionów złotych.

RRC Rulez!

Charakterystyczne dla marki są przede wszystkim unikalny charakter i styl, jakiego próżno szukać wśród innych firm. Niepowtarzalna atmosfera pracy i szeroko zakrojone kampanie marketingowe to nasz znak rozpoznawczy budujący wizerunek firmy. Jednocześnie można u nas liczyć na najwyższą, światową klasę oferowanych usług, sprawdzone i przetestowane produkty, a także elastyczne i w pełni profesjonalne podejście biznesowe.

instagram