Dlaczego warto wybrać pady polerskie RRCustoms?

Oferujemy pady różnych rozmiarów, twardości, kształtów, systemów mocowania, etc. Wszystko po to, by jak najbardziej ułatwić i przyspieszyć pracę.
Stosujemy wyłącznie materiały klasy premium pochodzące od europejskich dostawców.

Wykorzystujemy obróbkę precyzyjnymi maszynami numerycznymi CNC.

Jako producent padów polerskich nie tylko dostarczamy gotowy produkt, ale też wiedzę i fachowe porady dla każdego, kto oczekuje konkretnych informacji i naszego wsparcia.
Doskonałe materiały, proces produkcyjny oraz rewelacyjna obsługa. To wszystko razem daje Ci gwarancję produktu o najwyższej jakości. SPRAWDŹ NAS!
gąbki_polerskie_pady_polerskie 01
Kup pady RRC

Gąbki polerskie od RRCustoms

gąbki_polerskie_pady_polerskie_02

Auto detailing zawsze zajmował w RRCustoms uprzywilejowane miejsce. To właśnie od tuningu aut zaczęła się historia naszej firmy. Do finalnego przygotowania auta używaliśmy preparatów oraz narzędzi, które nie do końca spełniały nasze oczekiwania. Zapragnęliśmy stworzyć coś własnego – naszym, zdaniem idealnego. I tak staliśmy się producentem kosmetyków samochodowych i padów polerskich. Dziś możemy zaoferować detailerom profesjonalne pady polerskie RRCustoms o wielu profilach i 6 stopniach twardości.

Pady polerskie RRCustoms są w 100% wytwarzane w Polsce. Wszystkie powstają na naszej własnej linii produkcyjnej z wykorzystaniem europejskich komponentów. Bogate know-how, którym możemy się pochwalić i własne zaplecze pozwalają tworzyć znakomite produkty, które znalazły już uznanie odbiorców w wielu krajach.

Pady polerskie w ofercie RRC

Seria padów o najbardziej uniwersalnym kształcie. Dzięki zaokrąglonym krawędziom idealne do pracy na powierzchniach płaskich oraz lekko wklęsłych. Najwyższej jakości piana używana do produkcji pozwala na maksymalnie efektywne wykorzystanie pasty na każdej powierzchni. Pięciomilimetrowy frez od strony mocującej oraz zmniejszony obwód rzepa znacznie zwiększają komfort prowadzenia przy wklęsłych przetłoczeniach. Pady serii CLASSIC są produkowane w trzech średnicach oraz w sześciu stopniach twardości łatwych do identyfikacji, dzięki oznaczeniom kolorystycznym.

Dostępne średnice: 80mm, 135mm, 150mm
Dostępne grubości: 25mm

Wersja CLASSIC dostosowana do pracy maszynami typu Dual Action. Centralnie umiejscowiony otwór pozwala na lepszą wentylację talerza oporowego oraz zapobiega zbrylaniu i krystalizacji drobinek pasty w środkowej części pada powodowanej ruchem orbitalnym.

pady-polerskie-pads-rrcustoms

Dostępne średnice: 80mm, 135mm, 150mm

Dostępne grubości: 25mm

Pady o kształcie ułatwiającym precyzję działania. Idealne do pracy na powierzchniach płaskich oraz przy krawędziach. Specjalny profil pada o przekroju trapezu zapewnia doskonałą precyzję pracy przy brzegach i załamaniach. Większa powierzchnia podstawy pada zapewnia maksymalną stabilność prowadzenia maszyny polerskiej (szczególnie polecane do maszyn Dual Action). Najwyższej jakości piana używana do produkcji pozwala na maksymalnie efektywne wykorzystanie pasty na każdej powierzchni. Ukośna krawędź pada ułatwia pracę maszyną w trudno dostępnych miejscach. Pady serii PRO są produkowane w trzech średnicach oraz w sześciu stopniach twardości łatwych do identyfikacji dzięki oznaczeniom kolorystycznym.

 

Dostępne średnice: 80mm, 135mm, 150mm

Dostępne grubości: 25mm

Wersja PRO dostosowana do maszyn typu Dual Action. Centralnie umiejscowiony otwór pozwala na lepszą wentylację talerza oporowego oraz zapobiega zbrylaniu i krystalizacji drobinek pasty w środkowej części pada powodowanej ruchem orbitalnym.

pady-polerskie-pads-rrcustoms

Dostępne średnice: 80mm, 135mm, 150mm

Dostępne grubości: 25mm

Pady z powierzchnią roboczą o falistym kształcie. Pofałdowany profil minimalizuje powstawanie „swirli” czyli śladów wirowych i hologramów. Najwyższej jakości piana używana do produkcji pozwala na maksymalnie efektywne wykorzystanie pasty na każdej powierzchni. Karbowane wypustki ułatwiają pracę na lekkowypukłych powierzchniach. Pady serii WAVE są produkowane w trzech średnicach oraz w sześciu stopniach twardości łatwych do identyfikacji dzięki oznaczeniom kolorystycznym.

pads-polishing-rrcustoms

Dostępne średnice: 80mm, 135mm, 150mm

Dostępne grubości: 25mm

Seria małych padów zaprojektowanych do prac polerskich wymagających szczególnej precyzji. Świetnie sprawdzają się z maszynami pneumatycznymi oraz rotacyjnymi i Dual Action. Charakteryzują się niezwykle wysoką precyzją prowadzenia, dzięki prostym krawędziom ścianek bocznych oraz proporcjonalnie zmniejszoną wysokością w stosunku do ich większych odpowiedników. Walcowaty kształt umożliwia precyzyjne polerowanie oraz dokładne prowadzenie w najbardziej wymagających i niedostępnych obszarach. MICRO/NANO sprawdzą się przy renowacji: lakierowanych listew ozdobnych, wewnętrznych dekoracji, progów/wnęk i innych detali. Najwyższej jakości piana używana do produkcji pozwala na maksymalnie efektywne wykorzystanie pasty na każdej powierzchni.

polishing-pads-nano-rrcustoms

Dostępne średnice: 50mm, 33mm

Dostępne grubości: 10 mm

Pady przeznaczone do usuwania zarysowań, zmatowień lub plam z powierzchni szkła, metalu, kamienia, drewna i bardzo twardych tworzyw sztucznych. Warstwa robocza wykonana wyłącznie z prasowanych włókien wełny wysokiej jakości, zapewnia maksymalną trwałość i skuteczność polerowania twardych powierzchni. Warstwa mocująca i specjalny welur poliamidowy wraz z odpowiednim klejem gwarantują najwyższą jakość oraz żywotność pada. Zalecamy stosowanie twardego talerza oporowego. Pad z filcu nie jest zalecany do polerowania bardzo miękkich metali oraz powłok galwanicznych. Doskonały przy pracy z pastą Glass Polishing Paste.

Dostępne średnice: 125mm, 70mm

Dostępne grubości: 5mm

Identyfikacja wizualna klas twardości padów polerskich RRC PADS

pady skala twardości
Katalog i cennik padów

Jak wygląda proces produkcji padów?

przeczytaj

Współpraca z RRCustoms

Po najlepsze pady polerskie zapraszamy do sklepu online. Jeśli nie wiesz jaką gąbkę polerską wybrać, masz pytania lub potrzebujesz konkretnej porady skontaktuj się z naszymi handlowcami. Interesuje Cię bliższa współpraca z RRCustoms? Chcesz zostać dystrybutorem naszych produktów? Potrzebujesz dostaw hurtowych? A może chcesz zlecić nam produkcję padów z Twoim logo?

Wojciech Smuga
ZADZWOŃ: (+48) 514 098 829
NAPISZ: snowakowski@rrcustoms.com

Poznaj również:

Kosmetyki samochodowe
Zapachy samochodowe
Dystanse samochodowe