Dlaczego warto wybrać folie RRCustoms?

zastosowanie powłoki laminatowej ANTI-SCRATCH zapewnia wysoką jakość folii oraz zapobiega uszkodzeniom mechanicznym.
RRC Lucifer to folie termokurczliwe, których specyfika znacznie ułatwia montaż na wszystkich rodzajach szyb, wliczając również te o wyjątkowo obłym kształcie.
Sztywność folii RRC Lucifer znacznie ułatwia montaż w autach typu sedan oraz w miejscach gdzie ich aplikacja może sprawiać wyjątkową trudność.
folie RRC Lucifer zatrzymują 99% szkodliwego promieniowania ultrafioletowego.
zastosowanie folii do przyciemniania szyb z powłoką laminatową powoduje, że w razie udziału w kolizji drogowej lub uszkodzenia szyby odłamki szkła nie wpadają do wnętrza samochodu.

Folie samochodowe RRC Lucifer nie zaburzają widoczności z wnętrza samochodu

zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Istnieje możliwość docinania folii w takiej ilości, jaka interesuje odbiorcę.
począwszy od fachowego doradztwa, po pakowanie folii oraz szybką wysyłkę.
folie samochodowe rrcustoms
Kup teraz

Kiedy zaczynaliśmy przyciemniać szyby brakowało na rynku folii, która spełniałaby wszystkie nasze oczekiwania, marzyliśmy wtedy o stworzeniu swojego produktu. Folie RRCustoms to połączenie długoletniego doświadczenia, pasji oraz dbałości o to, aby nasz produkt był jednym z najlepszych dostępnych na rynku. Folie, które posiadamy w swojej ofercie są w 90% wyprodukowane w naszych fabrykach na terenie Unii Europejskiej, co pozwala nam kontrolować ich jakość, niemalże na każdym etapie produkcji. Nasz produkt spełnia oczekiwania zarówno początkujących aplikatorów, jak i profesjonalistów oczekujących folii przyciemniającej najwyższej jakości.

W RRCustoms wysokie uznanie wśród klientów zawdzięczamy naszym dotychczasowym sukcesom, jakimi są:

  • Własna folia przyciemniająca – jako producent wprowadziliśmy autorską serię folii do przyciemniania szyb o właściwościach, jakich sami oczekiwaliśmy. Jej parametry i wysoką jakość potwierdziły niezależne badania przeprowadzone przez Zakład Technologii Szkła Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie: Świadectwo Badań Nr 726/ICiMB/18 oraz Świadectwo Badań 2237/ICiMB/ST/18

  • Własna chemia do folii – stworzyliśmy serię produktów ułatwiających i przyspieszających pracę z foliami. Bo czas to pieniądz.

  • Mistrzostwo Świata i rekordy – jesteśmy mistrzami świata i światowymi rekordzistami Guinessa w oklejaniu samochodów.

  • Centrum Szkoleń – prowadzimy największe w Polsce centrum szkoleniowe branży automotive z pełną paletą kursów oklejania foliami.

Posiadamy szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych narzędzi do przyciemniania szyb, które sprowadzamy z USA. W ofercie RRC dostępne są:

  • rakle do pracy na mokro i na sucho (ponad 160 rodzajów)
  • różnego rodzaju włókniny i skrobaki do dokładnego oczyszczania szyb przed aplikacją folii RRC Lucifer
  • specjalne haki do odchylania tapicerek
  • noże z wymiennymi ostrzami
  • skalpele i żyletki, które podczas pracy nie porysują powierzchni szyby.

ZALETY FOLII PRZYCIEMNIAJĄCYCH

Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV – folie posiadają specjalne filtry, które zabezpieczają przed dostaniem się szkodliwych promieni UV do kabiny auta

Obniżenie temperatury wewnątrz samochodu w czasie upałów – szczególnie latem, przy dużych wzrostach temperatur, auto zdecydowanie wolniej się nagrzewa

Większe bezpieczeństwo – w razie kolizji drogowej, odłamki szkła są zatrzymywane przez folię

Ochrona wnętrza samochodu – zabezpieczają tapicerkę (materiałową i skórzaną) oraz elementy plastikowe przed blaknięciem

Oryginalny design samochodu – przyciemniane szyby nadają eleganckiego i nietuzinkowego charakteru

Dyskrecja – dzięki zastosowaniu folii przyciemniających wnętrze samochodu jest niemalże niewidoczne, co zapewnia zachowanie większej prywatności jego pasażerom

Współpraca z RRCustoms

Po najlepsze folie samochodowe zapraszamy do sklepu online. Jeśli nie wiesz jaką folię wybrać, masz pytania lub potrzebujesz konkretnej porady skontaktuj się z naszymi handlowcami. Interesuje Cię bliższa współpraca z RRCustoms? Chcesz zostać dystrybutorem naszych produktów? Potrzebujesz dostaw hurtowych?

Karolina Dusza
Napisz: office@rrcustoms.com
Zadzwoń: (+48) 507 141 767

RRCustoms szkolenia przyciemnianie szyb 56

Poznaj również:

Kosmetyki samochodowe
Dystanse samochodowe
pady polerskie