Dlaczego wybrać dystanse do felg RRCustoms?

Dystanse do felg RRC są wykonane z bloków, a nie odlewane. Dzięki temu są niebywale wytrzymałe i odporne na obciążenia.
Stosujemy projektowanie CAD CAM CAE oraz obróbkę maszynami CNC z użyciem najwyższej klasy narzędzi.

Nasze dystanse, dzięki precyzyjnej obróbce mają bardzo niewielką masę własną, co przekłada się na niską masę nieresorowaną i znikome obciążenie osi. W przypadku topowej linii są dodatkowo frezowane, dzięki czemu jeszcze bardziej zredukowaliśmy masę elementu.

Stosujemy stopy aluminium stosowane w lotnictwie. Narzędzia skrawające do obrabiarki numerycznej i narzędzia z węglików spiekanych.
Unikalny system UNLOCK pozwalający na demontaż dystansu bez jego uszkodzenia lub zniszczenia.
Produkcja to tylko połowa sukcesu. Zawsze możesz liczyć na ekspercką wiedzę i konsultacje w przypadku doboru dystansów do konkretnych zastosowań.
Posiadamy jedną z najpełniejszych ofert w Europie, poza standardowymi dystansami do niemal każdej marki, oferujemy możliwość wykonania dystansów customowych na specjalne zamówienie.
Całość procesu produkcyjnego, doskonałe produkty oraz nadzwyczajna obsługa. To wszystko razem świadczy o najwyższej jakości dystansów sygnowanych logiem RRC.
dystanse do felg, dystanse do kół, dystanse samochodowe, adaptery rrc 07
Kup dystanse

Dystanse do kół

RRCustoms zasłynęło z customowych modyfikacji samochodów. Najważniejszym elementem każdego dobrze stuningowanego samochodu są felgi. Dzięki dystansom do felg jesteśmy w stanie dopasować model, który teoretycznie nie miał szans znaleźć się w danym aucie.
Stworzyliśmy od zera linię produkcyjną z myślą o wypuszczeniu na rynek produktu o jakości dorównującej czołowym producentom. Nasze dystanse znalazły się już na wyposażeniu tysięcy pojazdów, udowadniając swoją wytrzymałość i jakość wykonania. Dystanse RRCustoms bardzo często wykorzystywane są w sportach wyczynowych, jak wyścigi górskie, drift, off-road, rajdy ATV / UTV.

dystanse samochodowe basic

Seria BASIC to dystanse przelotowe o prostej konstrukcji. Dystans posiada 4 lub 5 otworów wykonanych precyzyjnie w miejscu śrub mocujących koło. Kołnierz centrujący gwarantuje prawidłowe ustawienie felgi.

Dystanse do felg Basic dostępne są w zakresie szerokości: 12-30mm

dystanse samochodowe adaptery

ADAPTERY to dystanse, które są mocowane do piasty za pomocą załączonego zestawu, a następnie felga jest montowana do adaptera za pomocą oryginalnych śrub. Takie rozwiązanie daje możliwość stosowania adapterów o szerokości 20-50mm. Dostępne są wersje ze szpilkami lub stalowymi tulejami gwintowanymi wprasowanymi w dystans.

dystanse samochodowe performance

Seria PERFORMANCE to dystanse przelotowe, w których otwory są dopasowane do dwóch lub trzech rozstawów śrub. Dzięki temu rozwiązaniu można stosować je w różnych modelach aut. Zwiększona liczba otworów powoduje obniżenie wagi dystansów. Dostępne są w zakresie szerokości 5-30mm

dystanse samochodowe performance plus

Seria PERFORMANCE+ to super lekkie dystanse przelotowe, o nieznacznym wpływie na masę nieresorowaną pojazdu. Polecane do aut o sportowej charakterystyce.

Dystanse do felg Performance+ dostępne są w zakresie szerokości 12-30mm

katalog dystansów

Jak produkuje się dystanse RRC?

Zobacz

Współpraca z RRCustoms

Po najlepsze dystanse zapraszamy do sklepu online.
Jeśli nie wiesz jaki dystans wybrać, masz pytania lub potrzebujesz konkretnej porady skontaktuj się z naszymi handlowcami.
Interesuje Cię bliższa współpraca z RRCustoms? Chcesz zostać dystrybutorem naszych produktów? Potrzebujesz dostaw hurtowych? A może chcesz zlecić nam produkcję dystansów z Twoim logo?

Szymon Nowakowski

ZADZWOŃ: (+48) 514 098 829
NAPISZ: snowakowski@rrcustoms.com

dystanse do felg

Poznaj również:

Kosmetyki samochodowe
Zapachy samochodowe
pady polerskie