Centrum Szkoleń RRC

Centrum Szkoleń RRC mieści się w siedzibie głównej firmy w Kielcach. Odbywają się tu szkolenia, kursy specjalistyczne i pokazy związane głównie z oklejaniem i stylizacją optyczną pojazdów. Wielu naszych kursantów założyło dobrze prosperujące warsztaty, zajmujące się car detailingiem, wrappingiem i przyciemnianiem szyb.

Skąd pomysł na Centrum?

O powstaniu Centrum zadecydowała potrzeba, a raczej dwie potrzeby:

  • Jako znawcy tematyki byliśmy zasypywani pytaniami i prośbami o pomoc przy różnych projektach,
  • Chęć wyszkolenia nowego pokolenia profesjonalnych detailerów, którzy będą stale podnosić poziom usług na Polskim rynku.

Skoro nie było w Polsce centrum szkoleniowego automotive z prawdziwego zdarzenia, sami je otworzyliśmy i zaprosiliśmy chętnych do zgłębiania wiedzy. Początkowo oddelegowaliśmy do prowadzenia szkoleń naszych ekspertów – kilka osób, którym „przeszkadzaliśmy” w codziennych obowiązkach. W niedługim czasie okazało się, że nasze kursy cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że stworzyliśmy całkowicie odrębny dział firmy z dedykowanymi trenerami.

Dziś mamy do dyspozycji ponad 1000 m2 powierzchni szkoleniowej, wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, w trakcie kursów używamy narzędzi i materiałów, z którymi pracujemy na co dzień.

Zainteresowany szkoleniem w RRC?

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły, odpowiemy na każde pytanie: 

mjeczminski@rrcustoms.com

+48 506 536 116

instagram